MB Decoro pradėjo savo veiklą kaip bendraminčių vaiko kambario interjerą pagrąžinti norinčių kurėjų komanda ir jau daugiau nei penkerius metus sėkmingai tęsia savo veiklą keldama sau vis ambicingesnius tikslus.

 

Įmonės veikla prasidėjo nuo mūsų sugalvotų ir mūsų pačių rankomis pagamintų interjero detalių, kurios vaikų kambarius pripildydavo jaukumo ir šilumos.

 

Bėgant laikui įmonė sukūrė nemažą patirtį, mūsų idėjas ir rankų darbą peremė vis didėjanti komanda, kurią šiuo metu sudaro jau aštuoni kruopštūs, atsakingi ir su didele meilę dirbantys žmonės. Šiuo metu deCoro prekinis ženklas gerai žinomas ir mėgiamas ne tik Lietuvos, bet ir Europos bei Amerikos rinkose.

 

Nuo įmonės veiklos pradžios iki šiandien vienas pagrindinių įmonės veiklos segmentų buvo ir yra aukščiausios kokybės vaikų kambario interjero detalės. Be to, paskutiniuosius metus įmonės pasirinkta nauja, papildoma veiklos kryptis – vaikų apranga. Kuri sėkmingai užkariauja mūsų mažųjų klientų širdis ir Lietuvos rinką.

 

Visa įmonės veikla ir tikslinga plėtra yra orientuota į patikimo ir kokybiško Lietuviško prekinio ženklo kurimą, kuris būtų mėgiamas ne tik Lietuvos, Europos bet ir Amerikos rinkose.